Gökhan Baştürk

Bilgisayar Yüksek Mühendisi

Web Uygulamaları

PİYONLAB YAZILIM
Piyonlab Yazılım firması 2016 yılında kurulmuştur. Birçok projeyi başarı ile tamamlarken Kosgeb ve Düzce Üniversitesi gibi kurumlar tarafında sürekli olarak destek almıştır. Ürettiği Yazılım, Elektrik, Elektronik ve Tasarım çözümleri ile sektörün öncü firmalarının çözüm ortağı olmayı başarmış ve onların dijital dünyada en iyi şekilde temsil edilmelerini sağlamıştır ve sağlamaya devam etmektedir. Girişimci 2 Mühendis ile başlayan bu yolculuk bugün sayısı 10’nun üzerinde olan ve sektör geçmişleri 5 ile 10 yıl arası değişen genç ve dinamik bir kadro ile yoluna devam etmektedir.

ERDEM KARAKURT SAD-ER BİLİŞİM
SAD-ER Bilişim kurucusu Erdem KARAKURT 2002 yılından bu yana bilişim alanında çalışmaktadır. Birçok web projesini hayata geçirmek dışında bilişim teknolojileri donanımsal konularında da çalışmalar yapmaktadır. Şu anda Darıca Bayramoğlu’ndaki ofisinde teknik konularda destek sağlamaktadır.

ŞİMŞEK WEB TASARIM
Şirket kurucusu Erkan Bey 2007’de we kodlamaya hobi olarak başlamıştır. Freelancer Webtasarım’larıma , Simsekweb Tasarım olarak devam etmektedir.
Gayem adındaki web yönetim panelini yapan firmadır. Kişiye veya kurumlara özel, ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş, anlaşılır , basit ve de büm kontrolün kendilerinde olduğu siteler yapmaktır.